HAND MADE - Rękodzieło ODWIEDZINY GOŚCIE ONLINE
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
PROSTY KONTAKT
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
niedziela, 21 lutego 2010
Promyczki

Wracam do cudownego materiału, który daje niesamowite możliwości w połączeniu z wyobraźnią twórcy. Jak przypuszczacie to Art Clay. Na poczatku przedstawiam kolczyki "Promyczki" wykonane od podstaw  ręcznie. Nazwałam je tak, ponieważ stały się światełkiem w mojej biżuteryjnej przygodzie, po dłuższym rozstaniu z AC. Są proste, w kształcie półkoła z ciekawą fakturą. Żółta cyrkonia imituje słoneczko, z którego wychodzą trzy promyczki. Wymiary półkoła 3,5 cm x1.5 cm całkowita długość z biglami 5 cm.

 

kolczyki

 

kolczyki

 

kolczyki

13:28, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (3) »
piątek, 19 lutego 2010
Lodowe i Dyski

Wracam po dłuższej nieobecności. Zmartwienia i klopoty powodują, że przestaje się chcieć robić to co sprawia człowiekowi wielką przyjemność. Ale już dobrze, wszystko wychodzi na prostą i jest coraz lepiej. A, że ja jestem życiową optymistką wierzę, że wszystko się pomału poukłada. Wzięłam się więc za pracę i na początek dalszego ciągu pokażę coś prostego.

Kolczyki Lodowe wykonane ze srebra 925 i kryształów swarovski.

oraz kolczyki Dyski (inspirowane pracą Czeremiqi) srebro i granat.


LODOWE

kolczyki

 

kolczyki

 

DYSKI

 

kolczyki

 

kolczyki

 

kolczyki

 

 

 

19:45, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 04 stycznia 2010
Rubinowe

Kolczyki wykonane ze srebra 999 i 930 z pięknymi koralikami rubinu i kryształem swarovski w kolorze rubinu. Kolczyki są oksydowane i wypolerowane. Są okazałe i piękne. Długość z biglami 7,5 cm szerokość 4 cm ( w najszerszym miejscu).

 

kolczyki

 

kolczyki

 

kolczyki

środa, 30 grudnia 2009
KOlczyki turmalinowe

Skromne, ale śliczne kolczyki turmalinowe w pieknych odcieniach zieleni wykonane ze srebra 999 i 925, oraz z kryształków swarovski. Całość oksydowana i polerowana

 

kolczyki

 

kolczyki

kolczyki

23:07, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (2) »
Kolczyki z granatami

Skromniutkie, ale piękne kolczyki z granatami wykonane ze srebra 999 i 925. Oksydowane i polerowane. W realu są dużo ładniejsze.

 

kolczyki

 

kolczyki

Kolczylki bez nazwy

Śliczne i tajemnicze kolczyki wykonane ze srebra 999 i 925 oraz fasetowanych pastylek granatu i malutkich perełek benzynek i bordowych. Całość oksydowana i polerowana.

 

kolczyki

 

kolczyki

poniedziałek, 16 listopada 2009
Kropelki

Śliczne delikatne kolczyki "kropelki" wykonane ze srebra, opalu dendrytowego i oponek akwamarynu. Całość oksydowana i lekko przetarta. Długość kolczyków z biglami ok. 45 mm.

 

kolczyki

 

kolczyki

poniedziałek, 02 listopada 2009
Kryształowe

Kolczyki wykonane są ze srebra 999 i 925 oraz dużych, pięknie mieniącech sie kropli kryształu swarovskiedo AB. Srebro oksydowane i przecierane. W realu dużo piękniejsze. Długość kolczyków z biglami 65 mm


kolczyki

 

kolczyki

23:23, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (1) »
Black lady

Kolczyki powstały na zamówienie. Miał być duży, czarny kryształ bez zbędnych ozdób. Wykonałam je ze srebra 999 i 925 oraz kropli kryształu swarovskiego 22 mm i koralików onyksu. Miały być nieoksydowane i są.

 

kolczyki

 

kolczyki

Liliowe

Kolczyki wykonane są ze srebra 999 i 925. W centralnej części kolczyka zamocowana jest kropla kryształu swarovskiego w kolorze fioletowym. Drobne koraliki to ametysty. Całość oksydowana i polerowana. Długość kolczyków 47 mm


kolczyki

 
1 , 2