HAND MADE - Rękodzieło ODWIEDZINY GOŚCIE ONLINE
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
PROSTY KONTAKT
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
poniedziałek, 04 stycznia 2010
Rubinowe

Kolczyki wykonane ze srebra 999 i 930 z pięknymi koralikami rubinu i kryształem swarovski w kolorze rubinu. Kolczyki są oksydowane i wypolerowane. Są okazałe i piękne. Długość z biglami 7,5 cm szerokość 4 cm ( w najszerszym miejscu).

 

kolczyki

 

kolczyki

 

kolczyki

Wspomnienie

Zjawiskowy wisior wykonany ze srebra 999 i 939, oraz maleńkich koralików granatu i kryształów swarovski baroque. Całość oksydowana i wypolerowana. W realu pięknie się prezentuje. Zastanawiam się nad stworzeniem kompletu, ale nie wiem, czy mają to być kolczyki, czy bransoletka. Może ktoś doradzi? Długość wisiora 7,5 cm, szerokość  3 cm           (w najszerszym miejscu).

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

środa, 30 grudnia 2009
Wisior koralowy 2

Piękny wisior z koralem, wykonany techniką wire wrappingu ze srebra 999 i 930. Całość oksydowana i wypolerowana.


 

Wisior

 

Wisior

 

Wisior

 

 

KOlczyki turmalinowe

Skromne, ale śliczne kolczyki turmalinowe w pieknych odcieniach zieleni wykonane ze srebra 999 i 925, oraz z kryształków swarovski. Całość oksydowana i polerowana

 

kolczyki

 

kolczyki

kolczyki

23:07, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (2) »
Kolczyki z granatami

Skromniutkie, ale piękne kolczyki z granatami wykonane ze srebra 999 i 925. Oksydowane i polerowane. W realu są dużo ładniejsze.

 

kolczyki

 

kolczyki

Kolczylki bez nazwy

Śliczne i tajemnicze kolczyki wykonane ze srebra 999 i 925 oraz fasetowanych pastylek granatu i malutkich perełek benzynek i bordowych. Całość oksydowana i polerowana.

 

kolczyki

 

kolczyki

poniedziałek, 30 listopada 2009
Wisior z koralem
Koral to kamień siły - przynosi opatrzność sił przyrody. Przywraca harmonię, uspokaja emocje, pobudza, i ożywia. Zapobiega zmęczeniu. Odpędza koszmary senne. Jest dla osoby, noszącej go, lustrem stanu zdrowia. W przypadku choroby blednie.
Ten wisior wykonałam wg. własnego pomysłu. Do jego oprawy użyłam srebra 999. Wysokość 53 mm.

Wisior
Wisior
Bransoletka z sercem

Ta bransoletka została wykonana dla mojej przyjaciółki. Jest ze srebra 999 i 925, oraz kryształów swarovski i kuleczek opalu. Na życzenie nie została oksydowana. Długość 22 cm, możliwość regulacji.

 

bransoletka

 

bransoletka

 

bransoletka

poniedziałek, 16 listopada 2009
Zaczarowany ogród

Nie wiedziałam jak nazwać ten wisior, ale dobra wróżka Aillil z DA zrobiła to za mnie. Bardzo jej dziękuję. Pasuje fantastycznie. Wisior wykonałam od podstaw ze srebra 999 i 930. Elementami są tu: ręcznie uformowany nieregularny liść z AC umocowany w środku rójkąta, oraz śliczne fasetowane oponki peridotu, szmaragdu i cyrkonie. Całość jest oksydowana i lekko przetarta. Wysokość z krawatką 5 cm.

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Kropelki

Śliczne delikatne kolczyki "kropelki" wykonane ze srebra, opalu dendrytowego i oponek akwamarynu. Całość oksydowana i lekko przetarta. Długość kolczyków z biglami ok. 45 mm.

 

kolczyki

 

kolczyki

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6