HAND MADE - Rękodzieło ODWIEDZINY GOŚCIE ONLINE
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
PROSTY KONTAKT
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
WIĄZANKA

Naszyjnik wykonany ze srebrnego drucika 930 i 999. Przedstawia skromną wiązankę kwiatów, w której pąkami kwiatków są maleńkie koraliki korneolu. Naszyjnik wykonany techniką wire wrappingu.

Może być zawieszony na rzemyku lub na łańcuszku zgodnie z życzeniem.

 

Naszyjnik

BŁĘKITNE

Oto kolejne prace  po przerwie. Piękne błękitne krople Swarovski w srebrnej oprawie, wykonane techniką wire wrappingu.Całość oksydowana i lekko przetarta. Drucik srebrny 930, sztyfty 925. Wysokość kolczyków ze sztyftami ok. 45 mm. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, jest możliwość zamiany sztyftów na bigle. Obecnie jestem w trakcie robienia naszyjnika. Wkrótce prezentacja  kompletu.

 

kolczyki

22:07, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (2) »
środa, 05 sierpnia 2009

Ażurowe z niespodzianką

Ciekawe i tajemnicze kolczyki "utkane" z czystego srebra 999. Jako dodatki ozdobne wykorzystałam koraliki kwarcu różowego, cyrkonie i kryształki Swarovski krople i biocone. Tył kolczyków to niespodzianka - na srebrnym łańcuszku zawieszone są po trzy kryształki biocone. Wygląda to bardzo ciekawie podczas obracania sę kolczyków.

Długość razem z sztyftami ok.7 cm

 

kolczyki

 

kolczyki

 

kolczyki

19:31, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (2) »

Liść wina

Piękny listek winnej latorośli wykonany z czystego srebra 999 ozdobiony białą cyrkonią. Listek zawieszony jest na srebrnym łańcuszku, którego długość zależy od Ciebie.

Wymiary listka ok. 36 mm x 40 mm

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

 

 

Listek 3

Trzeci listek, który zrobiłam. Jest śliczniutki. Wykonałam go z czystego srebra 999 i ozdobiłam sześcioma kryształkami Swarovskiego biocone. Całość zoksydowałam i wypolerowałam. Długość łańcuszka na życzenie.

Wymiary listka bez zawieszki ok. 39mm x 25 mm

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

Naszyjnik z porcelaną

Urokliwy, srebrny naszyjnik prezentowany wcześniej, obecnie udoskonalony. Dołożyłam śliczne kryształki swarovski biocone, kwarc różowy, perełki i ametyst.

Długość wisiora wisiora z zawieszką ok. 55 mm

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

Naszyjnik z różą


Bardzo ładny i ciekawy naszyjnik wykonany z czystego srebra  oraz błękitnych koralików akwamarynu i srebrnego drutu 925. W tej chwili ma właściielkę, ale chętnie zrobię podobny.

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

niedziela, 02 sierpnia 2009

Wodne kwiaty

 

Komplet naszyjnik i kolczyki wykonany z drutu srebrnego 925 i 930, małych kuleczek zielonego kryształu górskiego i pięknych kryształów Swarovski AB serca.Komplet stanowi piękną caość.

 

kolczyki

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

Turkusowa dama

Piękny naszyjnik turkusowy wykonany z posrebrzanego drutu i małych kuleczek turkusu. Obecnie ma już właścicielkę, ale mogę wykonać podobny. Zapraszam.

To chyba ostatnia praca z drutu posrebrzanego.

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

Noc Kairu z koralem

I do kompletu bardzo ładny naszyjnik wykonany tą samą techniką co bransoletka - wire wrappingu. Dostępny w Galerii FiuFiu zapraszam.

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 
1 , 2