HAND MADE - Rękodzieło ODWIEDZINY GOŚCIE ONLINE
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
PROSTY KONTAKT
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
czwartek, 25 marca 2010

Zapraszam wszystkich gości do odwiedzin, również na mojej  nowej stronie :)

BIŻUTERIA - MÓJ CUDOWNY ŚWIAT CZĘŚĆ II

18:36, atorodart
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 marca 2010
Komplet różany

Komplecik różany powstał zainspirowany pracami Jamilki. To właśnie Ona podzieliła się swoją wiedzą i umiejętnościami dając mi wskazówki dotyczące lutowania.  Jestem Jej za to bardzo wdzięczna zwłaszcza, że wogule się nie znamy. Ośmieliłam się też przedstawić moją pierwszą, lutowaną pracę, którą wykonałam wzorując się  się na  pięknych "różach" artystki.

Kolczyki i wisior wykonałam ze srebra 930 techniką młotkowania. Komplecik jest delikatny, a uroku dodają mu perłełki hodowlane w kolorze bordowo fioletowym.

Wielkość róży w wisiorze 3 cm x 3 cm, wysokość całkowita wisiora 6 cm.

Kolczyki róża 2 cm x 2 cm, całkowita wysokość ze sztyftami (925) ok. 4 cm.


 

Wisior

 

Wisior

 

kolczyki

 

Wisior

21:23, atorodart , komplety
Link Komentarze (1) »
niedziela, 14 marca 2010
Wisior z różą

Naszyjnik zrobiłam jakiś czas temu, chyba miesiąc. Tak spodobały mi się Jamilkowe różyczki, że zapragnęłam zrobić coś na ich podobieństwo i wyszedł taki wisior. Prosty, skromny, ale od razu wpadł w oko mojej znajomej i co ? Porwała mi go, i nawet zdjęć w przyzwoitych warunkach nie mogła zrobić. Ale zrobię, będę  miała okazję ją odwiedzić. Wisor wykonałam z AC czyli srebra 999, a to liliowe maleństwo to Fimo.

Wisior

 

Wisior

sobota, 06 marca 2010
Komplet kryształowy

Ten komplet ślubny naszyjnik i kolczyki nazwałam "Kryształowym", gdyż wykonany jest z kilkidziesięciu oponek kryształów swarovskiego AB. Dodatkami są tu biały koral, oraz elementy srebrne. Całość prezentuje sie niezwykle uroczo.

 

komplet

 

komplet

 

komplet

 

komplet

Komplet ślubny z pereł

Tym razem przedstawiam komplet ślubny, naszyjnik i kolczyki z pereł hodowlanych w kolorze białym. Jako przekłdek użyłam uroczych, miniaturowych złotych złotych. Elementy dodatkowe są w kolorze zlotym. Biżuteria w realu prezentuje się niezwykle pięknie.

 

komplet

komplet

 

komplet

 

komplet

 


czwartek, 04 marca 2010
Wyróżnienie 2

I znowu otrzymałam wyróżnienie tym razem od AgaM

Bardzo się cieszę i odwzajemniam jej się tym samym, bo tworzy przepiękną biżuterię. Zapraszam wszystkich do odwiedzin na jej blogu.


Tym razem wyróżnia otrzymują

Lianna

Femi

Ksenia