HAND MADE - Rękodzieło ODWIEDZINY GOŚCIE ONLINE
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
PROSTY KONTAKT
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
poniedziałek, 30 listopada 2009
Wisior z koralem
Koral to kamień siły - przynosi opatrzność sił przyrody. Przywraca harmonię, uspokaja emocje, pobudza, i ożywia. Zapobiega zmęczeniu. Odpędza koszmary senne. Jest dla osoby, noszącej go, lustrem stanu zdrowia. W przypadku choroby blednie.
Ten wisior wykonałam wg. własnego pomysłu. Do jego oprawy użyłam srebra 999. Wysokość 53 mm.

Wisior
Wisior
Bransoletka z sercem

Ta bransoletka została wykonana dla mojej przyjaciółki. Jest ze srebra 999 i 925, oraz kryształów swarovski i kuleczek opalu. Na życzenie nie została oksydowana. Długość 22 cm, możliwość regulacji.

 

bransoletka

 

bransoletka

 

bransoletka

poniedziałek, 16 listopada 2009
Zaczarowany ogród

Nie wiedziałam jak nazwać ten wisior, ale dobra wróżka Aillil z DA zrobiła to za mnie. Bardzo jej dziękuję. Pasuje fantastycznie. Wisior wykonałam od podstaw ze srebra 999 i 930. Elementami są tu: ręcznie uformowany nieregularny liść z AC umocowany w środku rójkąta, oraz śliczne fasetowane oponki peridotu, szmaragdu i cyrkonie. Całość jest oksydowana i lekko przetarta. Wysokość z krawatką 5 cm.

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

Kropelki

Śliczne delikatne kolczyki "kropelki" wykonane ze srebra, opalu dendrytowego i oponek akwamarynu. Całość oksydowana i lekko przetarta. Długość kolczyków z biglami ok. 45 mm.

 

kolczyki

 

kolczyki

Naszyjnik nefrytowy

Naszyjnik wykonany z kul nefrytowych o średnicy 14 mm i srebrnych kół oplecionych cienkim drucikiem próby 999. Srebro oksydowane i lekko wypolerowane. Do kompletu jest również bransoletka.

 

Naszyjnik

 

Naszyjnik

 

bransoletka

 

poniedziałek, 02 listopada 2009
Kryształowe

Kolczyki wykonane są ze srebra 999 i 925 oraz dużych, pięknie mieniącech sie kropli kryształu swarovskiedo AB. Srebro oksydowane i przecierane. W realu dużo piękniejsze. Długość kolczyków z biglami 65 mm


kolczyki

 

kolczyki

23:23, atorodart , kolczyki
Link Komentarze (1) »
Krople błękitu

Komplet wykonany ze srebra 999 i 925 oraz z kropli błękitnego chalcedonu i kilku koralików swarovskiego. Całość oksydowana i polerowana.

Długość kolczyków ze sztyftami 35 mm, średnica koła 35 mm. Wisior zawieszony na srebrnym łańcuszku dł. 44 cm

 

komplet

 

komplet

 

kolczyki

Black lady

Kolczyki powstały na zamówienie. Miał być duży, czarny kryształ bez zbędnych ozdób. Wykonałam je ze srebra 999 i 925 oraz kropli kryształu swarovskiego 22 mm i koralików onyksu. Miały być nieoksydowane i są.

 

kolczyki

 

kolczyki

Liliowe

Kolczyki wykonane są ze srebra 999 i 925. W centralnej części kolczyka zamocowana jest kropla kryształu swarovskiego w kolorze fioletowym. Drobne koraliki to ametysty. Całość oksydowana i polerowana. Długość kolczyków 47 mm


kolczyki